Prezenty ze zdjęciami dla miłośnika domu

  • Post author:
  • Post category:Business

Prezenty ze zdjęciami mają różne kształty i rozmiary, od wydruków na płótnie po składane parawany i rolety. Możesz nawet dostosować tapetę, wybierając własne zdjęcie lub obraz, aby ściana naprawdę wyróżniała się jako zaprojektowana przez Ciebie. W katalogu prezentów ze zdjęciami znajduje się wiele przedmiotów, które zostały specjalnie zaprojektowane, aby poprawić wygląd wystroju wnętrza, oferując jednocześnie pełną personalizację.

visit https://studiofototapet.com/

Wydruki na płótnie naciągniętym na płótnie to świetnej jakości, świetnie wyglądające elementy spersonalizowanych dekoracji ściennych. Po prostu wybierz zdjęcie i wybierz odpowiedni rozmiar płótna, a następnie pozwól, aby usługa drukowania zdjęć zrobiła za Ciebie resztę. Rozmiary są bardzo zróżnicowane, od mniejszych 30 cm płócien po rozwiązania na zamówienie o długości kilku metrów.

Tryptyki i Multi wydruki na płótnie

Wystawa tryptyków to rząd trzech płócien z jednym wspólnym obrazem. Styl tryptyku istnieje od wieków i przeżywa renesans, zwłaszcza w przypadku fotoobrazów na płótnie, ponieważ oferuje coś zupełnie innego właścicielowi domu, który chce mieć większą kontrolę nad tym, co umieszcza na ścianach.

Fotomontaż

Alternatywnie możesz użyć wyboru swoich ulubionych zdjęć, aby stworzyć piękny fotomontaż. Możesz samodzielnie utworzyć montaż za pomocą oprogramowania takiego jak Microsoft Publisher lub zamiast tego możesz zlecić wykonanie pracy profesjonalnemu zespołowi projektantów, zapewniając najlepsze możliwe efekty montażu zdjęć.

Cyfrowe ramki i bloki fotograficzne

Cyfrowe ramki i bloki fotograficzne stanowią bardzo realną i wygodniejszą alternatywę dla wydruków w ramkach. Cyfrowe ramki mogą wyświetlać dosłownie tysiące obrazów w sekwencji, podczas gdy w przypadku bloku fotograficznego Twoje zdjęcie jest drukowane bezpośrednio na błyszczącym bloku, dzięki czemu wygląda jak część i jest lżejsze, bezpieczniejsze i łatwiejsze w obsłudze niż zdjęcie w ramce.

Fototapety

W przypadku większych zadań lub całkowitego dostosowania wyglądu pokoju można utworzyć spersonalizowaną tapetę. Możesz użyć ulubionej fotografii, dowolnego obrazu lub projektu, aby stworzyć niesamowicie wyglądające i zapierające dech w piersiach rezultaty. Idealna do zastosowania w każdym pomieszczeniu w domu, wysokiej jakości tapeta jest również wystarczająco mocna, aby można ją było stosować w obszarach o dużym natężeniu ruchu.

Poduszki, Koce I Kostki

Poduszki, koce i fotokostki można wykorzystać w salonie, jadalni czy sypialni. W rzeczywistości unikalna kostka ze zdjęciami została nawet wykorzystana jako zabawka do burzy mózgów przez największe korporacje na całym świecie. Miękkie, bezpieczne i wygodne, wszystkie spersonalizowane meble tapicerowane można spersonalizować tak, aby zawierały wybrane zdjęcie.

Rolety I Ekrany Składane

Rolety i ekrany składane są idealnym uzupełnieniem każdego pomieszczenia, a dodając te spersonalizowane akcesoria, naprawdę możesz cieszyć się dokładnie takim wyglądem, jaki chcesz w każdym pomieszczeniu. Rolety są idealne do zastosowania w łazience lub kuchni, a składane parawany można podziwiać w każdym salonie w domu, a nawet na poddaszu, a gdy nie są używane, można je zgrabnie złożyć.